Novinky v aplikaci: filtry akcí, hledání

Možná jste si všimli, že se aplikace v posledních týdnech několikrát aktualizovala. Je to způsobeno tím, že jsem přidal několik dalších zdrojů a díky nim odhalil nedokonalosti a chyby, které jsem co nejrychleji opravoval. Přidal jsem ale i několik významných vylepšení.

Otevírání webů přímo v aplikaci

Mnoha lidem včetně mě vadilo, že se webové stránky otevírají ve webovém prohlížeči, kde se hromadí otevřená okna a musí se složitě vracet zpět do aplikace. Nyní se stránky otevírají přímo v aplikaci.

Na Androidu pro to musíte mít nainstalovaný prohlížeč Chrome (bývá myslím standardně předinstalovaný od výrobce). Problémem na Androidu zůstává otevírání PDF, které se místo zobrazení stáhnou jako soubor.

Hledání

Hlavně sekce Firmy se trochu rozrostla, a najít záznam mezi kategoriemi může chvíli trvat. Proto se dá v rámci sekcí vyhledávat – na liště je ikona lupy. Na animaci výše je vidět vyhledání smlouvy o knize Praha 12 křížem krážem na úřední desce, otevření PDF přímo v aplikaci a najití problematického odstavce.

Lepší filtry v akcích

Protože se trochu rozrostl počet příspěvků do sekce Akce, pokud nechcete vidět akce některé instituce, můžete je schovat. Dříve byl filtr nastaven podle toho, kde jsem získal data, nově je předělán podle organizátora.

Pokud máte nápady, co by se v aplikaci dalo vylepšit, nebo nefunguje dobře, určitě mi napište.